Frederiksen zwrócił się do Milicia. "Będę pamiętać przez resztę mojego życia"
Lech Poznań poinformował, że Antonio Milić odchodzi z klubu. Chorwat przez 5,5 roku zapracował sobie na uznanie i szacunek. Wybrzmiewają one w słowach, jakimi zwrócili się do niego Piotr Rutkowski i Niels Frederiksen.