"Złość i rozczarowanie". Dosadne słowa po przegranej Polek
Reprezentacja Polski przegrała z Kanadą 2:3 w meczu Ligi Narodów kobiet. Po spotkaniu nie kryła rozczarowania Julia Szczurowska, która podkreślała, że Biało-Czerwone same wypuściły zwycięstwo z rąk.