Добавить новость

Całe miasto zalało się łzami. 19-latek zginął po koszmarnym upadku

- To zostanie przed oczami do końca życia - mówił Andrzej Huszcza po tragiczny wypadku Artura Pawlaka. - Pod moimi nogami dziecko mi zginęło - dodawała mama żużlowca, Barbara Pawlak. Minęły 33 lata od jego śmierci.
Губернаторы России



Заголовки
Заголовки
Moscow.media
Ria.city

Новости России




Rss.plus

Музыкальные новости


Новости тенниса







Новости спорта