Polak zaprezentowany w nowym klubie. Zagra w Turcji
Michał Karbownik przez trzy lata był piłkarzem Herthy i odszedł z niej po wygaśnięciu kontraktu. Wiadomo już, gdzie Polak będzie kontynuował karierę. Jego sprowadzenie oficjalnie ogłosił turecki Istanbul Basaksehir.