Białorusini oburzeni tym, co stało się w Polsce. Będzie skarga
Białoruskie Stowarzyszenie Gimnastyki złożyło skargę po zawodach Pucharu Świata w Rzeszowie. Powodem było to, że organizatorzy zmagań mieli naruszyć decyzję World Gymnastics i traktować sportowców z tego kraju jako zawodników neutralnych.