Добавить новость

Hokejbalisté deklasovali Finsko, ve finále domácího MS se utkají se Spojenými státy

Čeští hokejbalisté vyhráli v semifinále domácího mistrovství světa v Ostravě nad Finskem 8:1, postoupili potřetí za sebou do boje o zlato a budou útočit na první triumf od roku 2011 z Bratislavy. V nedělním finále se svěřenci trenéra Davidy Kuny utkají od 15:15 se Spojenými státy americkými, které zvítězily nad Kanadou 4:3. Ženský národní tým čeká duel o zlato s USA v sobotu od 19:30.
Губернаторы России



Заголовки
Заголовки
Moscow.media
Ria.city

Новости России




Rss.plus

Музыкальные новости


Новости тенниса







Новости спорта