Добавить новость

WWE NXT star talks Chicago Bears' possible move to Indiana: 'What the F?'

The Chicago Bears seem to have one foot over the Illinois state line as they took a major step to move to Indiana earlier this month – much to the consternation of team’s fan base.

WWE NXT champion Tony D’Angelo, an Oak Park, Illinois, native and huge Bears fan, was still a bit annoyed about the potential of the team moving to Hammond, Indiana.

ZERO BS. JUST DAKICH. TAKE THE DON'T @ ME PODCAST ON THE ROAD. DOWNLOAD NOW!

"I don’t know what to say, other than, what the F?" D’Angelo...

Губернаторы России



Заголовки
Заголовки
Moscow.media
Ria.city

Новости России




Rss.plus

Музыкальные новости


Новости тенниса







Новости спорта